District 14 Volleyball Coaches
Association All District Teams

DIVISION 2

Logan Elm High School Macie Rhoads Player of the Year

Unioto High School Madi Eberst 1st Team

Circleville High School Olivia Fausnaugh 1st Team

Logan Elm High School Maggie Rhoads 1st Team

Unioto High School Ashley Taylor 1st Team

Miami Trace High School Erica Marshall 1st Team

Washington CH High School Hannah Haithcock 2nd Team

Chillicothe High School Daelyn Fry 2nd Team

Chillicothe High School Sophie Fulkerson 2nd Team

McClain High School Chayden Pitzer 2nd Team

Logan Elm High School Braya Elsea 2nd Team

Fairfield Union High School Vada Young 2nd Team

Logan Elm High School Aaron Ridenour "Co-Coach of the Year"

Unioto High School Natalie Stulley "Co-Coach of the Year"

Circleville High School Heather Greenlee Honorable Mention

Waverly High School Jessie Silcott Honorable Mention

Unioto High School Hallie Pinkerton Honorable Mention

Logan Elm High School Maria Boldoser Honorable Mention

Unioto High School Amanda McGlone Honorable Mention

Fairfield Union High School Shayla Munyan Honorable Mention

Washington CH High School Faith Kobel Honorable Mention

Hillsboro High School Sydney Bobbitt Honorable Mention

Washington CH High School Delaney Greer Honorable Mention


Unioto High School Jocie Fisher Honorable Mention


DIVISION 3

Piketon High School Camryn Chandler "Player of the Year"

Southeastern High School Ella Skeens 1st Team

Adena High School Lanie Shea 1st Team

Wheelersburg High School Ellie Ruby 1st Team

North Adams High School Charlee Louden 1st Team

Portsmouth High School Aiden Fields 1st Team

Adena High School Kelsie Bossert 2nd Team

Huntington High School Riley Black 2nd Team

Piketon High School Jordan Morris 2nd Team

Westfall High School Darby Beavers 2nd Team

Southeastern High School Skylar Hice 2nd Team

Southeastern High School Lauren Goebel 2nd Team

Wheelersburg High School Abbie Kallner 3rd Team

Eastern High School Haley Fannin 3rd Team

North Adams High School Sydney Kendall 3rd Team

Portsmouth High School Allison Douthat 3rd Team

Southeastern High School Jessica Bolte 3rd Team

Zane Trace High School Hannah Unger 3rd Team

Southeastern High School Jimmy Hutton "Coach of the Year"

Adena High School Abby Stark Honorable Mention

Piketon High School Maci Conley Honorable Mention

Lynchburg Clay High School Makayla Creed Honorable Mention

Wheelersburg High School Allison McQuay Honorable Mention

Valley High School Marissa Markins Honorable Mention

Huntington High School Gus Hooks Honorable Mention

Minford High School Maddie Slusher Honorable Mention

Westfall High School Kristin Phillips Honorable Mention

Fairfield Local High School Blake Adams Honorable Mention

Huntington High School Braiden Collins Honorable Mention

Zane Trace High School Evie Bennett Honorable Mention

Westfall High School Madison Staten-Knief Honorable Mention


DIVISION 4

Notre Dame High School Lexi Smith "Player of the Year"

Portsmouth Clay High School Jensen Warnock 1st Team

Glenwood High School Ali Hamilton 1st Team

Notre Dame High School Ali Smith 1st Team

Portsmouth Clay High School Delanie Gilliland 1st Team

South Webster High School Hannah Spergin 1st Team

Portsmouth Clay High School Lila Brown 2nd Team

Notre Dame High School Clara Hash 2nd Team

Western High School Jordyn Haggy 2nd Team

Paint Valley High School Lea McFadden 2nd Team

South Webster High School Olivia Messer 2nd Team

Eastern High School Katie Newsome 2nd Team

Notre Dame High School Kelsey Glockner "Coach of the Year"

Peebles High School Baylee Justice Honorable Mention

Notre Dame High School Katie Dettwiller Honorable Mention

Glenwood High School Kaylee Stone Honorable Mention

Western High School Carigan Haggy Honorable Mention

Portsmouth Clay High School Taylor Lewis Honorable Mention

Manchester High School Alyssa Hoskins Honorable Mention

Whiteoak High School Macy Knoblauch Honorable Mention