2012 JH TRACK
SVC Meet
Boys: team winner Zane Trace w/ 112 points
Girls: team winner was Adena w/ 105 points
Boys:  meet medalist was Cole Free of Adena with wins in the 200m dash, the 200 m hurdles and the
100m dash
Girls: meet medalist was Rachael Foster of Adena with wins in the 100m dash, 100m hurdles, and the
200m hurdles

Boys 110 Meter Hurdles Finals
1, Brian Hall, Zane Trace, 16.98. 2, Eric Holten, Southeastern, 17.13. 3, Kent
Dunn, Southeastern, 17.39. 4, Chase Adams, Westfall, 17.64. 5, Gresyn Rogers,
Unioto, 19.40. 6, Austin Barker, Huntington, 19.63. 7, Brandon Eldridge,
Unioto, 19.84. 8, Alex Gordan, Adena, 20.20. 9, Kolton Carroll, Zane Trace,
20.30. 10, Avery Brown, Paint Valley, 21.17. 11, Ricky Coreno, Westfall,
21.46. 12, Zac Ezelle, Adena, 21.53. 13, Garrett Weiss, Piketon, 22.17. 14,
Timothy Trawick, Piketon, 23.50. 15, Elijah Krech, Paint Valley, 25.16.
Girls 100 Meter Hurdles
1, Rachael Foster, Adena, 17.90. 2, 439 Danica Moore, Southeastern, 18.86. 3,
Erykah Scott, Piketon, 19.14. 4, Tori Hinton, Zane Trace, 19.22. 5, Alexis
Reynolds, Unioto, 19.46. 6, Holley Webb, Westfall, 19.60. 7, Caleah Beatty,
Unioto, 19.99. 8, Hailee Smith, Huntington, 20.17. 9, Morgan Miller, Zane
Trace, 20.82. 10, Raven Mertins, Westfall, 20.93. 11, Brinley Jones, Piketon,
21.01. 12, Makayla Zeisler, Huntington, 21.04. 13, Marissa Saxour, Adena,
21.79. 14, Makla Knisley, Paint Valley, 22.17. 15, Bailey Mohr, Paint Valley,
22.18. 16, 437 Leah Detty, Southeastern, 22.43.
Girls 100 Meter Dash
1, Rachael Foster, Adena, 13.71. 2, Maggie Hovermale, Westfall, 13.87. 3,
Carolane Cox, Huntington, 13.90. 4, Olivia Wright, Westfall, 14.02. 5, Hallie
Barnhart, Zane Trace, 14.38. 6, Carissa Poehler, Adena, 14.41. 7, Camri Leeth,
Piketon, 14.80. 8, Falon Cisco, Zane Trace, 14.86. 9, Brenley Turner, Unioto,
14.96. 10, Deion Culberson, Unioto, 14.99. 11, Emily Chapman, Piketon, 15.06.
12, Kayla Stoneburner, Paint Valley, 15.40. 13, Paige Neff, Huntington, 15.53.
14, Kirsten Davis, Paint Valley, 17.41.
Boys 100 Meter Dash
1, Cale Free, Adena, 12.40. 2, Cedrick Lansing, Southeastern, 12.61. 3, Chase
Adams, Westfall, 12.73. 4, Coleton Lytle, Zane Trace, 12.80. 5, Anthony
McFadden, Paint Valley, 12.81. 6, Trevor Howard, Zane Trace, 12.97. 7, Phillip
Park, Huntington, 13.09. 8, Billy Doyle, Huntington, 13.14. 9, Andre
Pettiford, Piketon, 13.59. 10, Jay Newland, Adena, 13.90. 11, Hunter Bowser,
Westfall, 14.44. 12, David Shaw, Piketon, 15.16. 13, Colby Mars, Paint Valley,
15.33. 14, Seth Walters, Unioto, 15.84. --, Trevor Campbell, Southeastern, FS.
Girls 1600 Meter Run
1, Elena Knipp, Unioto, 5:47.85. 2, Haley Wright, Huntington, 5:52.26. 3,
Ruthie Wyant, Piketon, 6:15.92. 4, Brittany Moore, Huntington, 6:16.79. 5,
Madison Porter, Westfall, 6:16.87. 6, Alison Chinn, Zane Trace, 6:23.47. 7,
McKenzie Ray, Zane Trace, 6:28.39. 8, Morgan Sieg, Unioto, 6:34.90. 9, Tylar
Reno, Piketon, 6:36.65. 10, Emily Powers, Westfall, 6:38.56. 11, Emily Davis,
Paint Valley, 6:43.79. 12, Elle Lamb, Adena, 7:04.77. 13, Mikala Peters, Paint
Valley, 7:05.37.
Boys 1600 Meter Run
1, David Magda, Unioto, 5:00.73. 2, Justin Trapp, Westfall, 5:21.56. 3, Ethan
Dills, Unioto, 5:28.90. 4, Mark Scott, Zane Trace, 5:36.66. 5, Casey Williams,
Paint Valley, 5:38.01. 6, Andrew Thompson, Piketon, 5:42.27. 7, Hunter Bethel,
Zane Trace, 5:57.67. 8, Zach Little, Huntington, 6:03.87. 9, Timothy Trawick,
Piketon, 6:29.28. 10, Michael Newland, Adena, 6:29.29. 11, Riley Kennelly,
Westfall, 6:33.14. 12, Jake Nash, Paint Valley, 6:53.08. 13, Ben Honline,
Southeastern, 6:54.47. 14, Cinque Gibson, Southeastern, 7:47.54.
Girls 4x100 Meter Relay
1, Westfall (Olivia Wright 7, Katrina Ferguson 8, Holley Webb 7, Maggie
Hovermale 8), 53.72. 2, Unioto (Caleah Beatty 7, Annie Flintroy 8, Alexis
Reynolds 8, Tamia Mills 8), 55.17. 3, Zane Trace (Hallie Barnhart 8, Hannah
Hollis 8, Mikaela Gearhart 8, Emilee Chinn 8), 57.97. 4, Adena (Brooke Blevins
8, Mackenzie Tussing 7, Holly Winters 8, Shaniqua Knapp 7), 59.57. 5, Piketon
(Camri Leeth 7, Kara Blanton 7, Emily Chapman 7, Brinley Jones 7), 59.62. 6,
Paint Valley (Makla Knisley 7, Katelyn Hackworth 7, Summer Ludemann 8, Madison
Smith 8), 59.87. 7, Southeastern (437 Leah Detty 8, 441 Makayla Carroll 7, 434
Alesia Murray 8, 431 Ashley Triplett 7), 1:06.53. --, Huntington (Hope
Anderson 8, Dylana Gragg 8, Makayla Zeisler 7, Paige Neff 8), DQ.
Boys 4x100 Meter Relay
1, Southeastern (Blake Vest 7, Leroy Canter 7, Matt Gibson 8, Hunter Miles 8),
52.37. 2, Adena (Austin Preston 7, Marion Jones 8, Joey Sparks 7, Hunter
Matthews 7), 52.53. 3, Zane Trace (Darby Pillow 7, Colton Oster 7, Jonathan
Click 7, Anthony Burchett 8), 53.13. 4, Unioto (Tre Ivey 7, Tylor Arledge 8,
Kyle Brown 7, Brennen Fischer 8), 54.99. 5, Huntington (Craig Bryan 8, Zach
Little 8, T.C. Mills 8, Dennis Daugherty 8), 55.31. 6, Westfall (Tristen
Ehmann 8, Hunter Bowser 8, Andrew Overly 8, Billy Staten 8), 55.32. 7, Piketon
(Patrick Jenkins 8, Matt Smith 8, Gabe Birkheimer 7, Andre Pettiford 8),
55.38. 8, Paint Valley (Johnny Gardner 8, Avery Brown 8, Austin Baker 8, Josh
Krech 8), 1:00.45.
Girls 400 Meter Dash
1, Sara Stewart, Westfall, 1:07.55. 2, Taylor Clarkson, Adena, 1:07.91. 3,
Madisyn Myers, Zane Trace, 1:09.23. 4, Sarah Ramey, Unioto, 1:10.51. 5, Emilee
Chinn, Zane Trace, 1:10.97. 6, Kaitlyn Slone, Piketon, 1:11.29. 7, Holley
Webb, Westfall, 1:12.86. 8, 436 Courtney Bennett, Southeastern, 1:15.76. 9,
Brooke Dreitzler, Adena, 1:16.31. 10, Sammie Neal, Piketon, 1:19.26. 11, Ali
Kirkbride, Paint Valley, 1:25.07. 12, Maddy Davis, Paint Valley, 1:26.07.
Boys 400 Meter Dash
1, Mason Peart, Westfall, 56.67. 2, Isaac Thomas, Adena, 56.89. 3, Coleton
Lytle, Zane Trace, 57.67. 4, Kelly Rogers, Zane Trace, 59.65. 5, Adam Bales,
Paint Valley, 59.72. 6, Tyler Carroll, Southeastern, 1:00.07. 7, Mitchel
Green, Westfall, 1:01.38. 8, Matt Gibson, Southeastern, 1:03.34. 9, Zac
Ezelle, Adena, 1:05.97. 10, Phillip Vanhooser, Unioto, 1:07.01. 11, Patrick
Jenkins, Piketon, 1:13.27. 12, T.C. Mills, Huntington, 1:13.88. 13, David
Shaw, Piketon, 1:14.07. 14, Dakota Oliver, Huntington, 1:16.63.
Girls 4x200 Meter Relay
1, Unioto (Caleah Beatty 7, Annie Flintroy 8, Brenley Turner 7, Bri Thomas 8),
1:57.55. 2, Zane Trace (Kayla Daniels 7, Mikaela Gearhart 8, Hannah Hollis 8,
Falon Cisco 8), 2:03.70. 3, Paint Valley (Makla Knisley 7, Mikala Peters 7,
Kayla Stoneburner 7, Madison Smith 8), 2:07.40. 4, Westfall (Katrina Ferguson
8, Gabby Allan 7, Madison Herd 8, Elisabeth Arthurs 7), 2:08.53. 5, Adena
(Brooke Blevins 8, Brooke Dreitzler 7, Holly Winters 8, Shaniqua Knapp 7),
2:10.08. 6, Southeastern (444 Elizabeth Grim 8, 436 Courtney Bennett 7, 434
Alesia Murray 8, 439 Danica Moore 7), 2:10.11. 7, Huntington (Caylin Ashcraft
8, Paige Neff 8, Makayla Zeisler 7, Hope Anderson 8), 2:13.30. 8, Piketon
(Destiny Slone 7, Tylar Reno 7, Sammie Neal 7, Kara Blanton 7), 2:16.16.
Boys 4x200 Meter Relay
1, Adena (Austin Preston 7, Jay Newland 7, Joey Sparks 7, Hunter Matthews 7),
1:50.32. 2, Zane Trace (Dylan Hughes 8, Colton Oster 7, Jonathan Click 7,
Anthony Burchett 8), 1:51.00. 3, Westfall (Tristen Ehmann 8, Ricky Coreno 8,
Rocky Coreno 8, Billy Staten 8), 1:57.70. 4, Paint Valley (Logan Knauff 7,
Josh Krech 8, Gavin Mendenhall 8, Teagan McFadden 8), 1:58.72. 5, Huntington
(Craig Bryan 8, Logan Leasure 8, Brandon Sublett 8, Jimmy Jones 8), 2:05.65.
6, Piketon (Gabe Birkheimer 7, Devon Newman 8, Zane Breech 8, Matt Smith 8),
2:11.85. --, Southeastern (Blake Vest 7, Tyler Carroll 8, Isaiah Dresbach 8,
Hunter Miles 8), DQ. --, Unioto (Tre Ivey 7, Phillip Vanhooser 8, Kyle Brown
7, Tylor Arledge 8), DQ.
Girls 200 Meter Hurdles
1, Rachael Foster, Adena, 31.87. 2, Ivy Beam, Zane Trace, 33.73. 3, Tori
Hinton, Zane Trace, 33.89. 4, Taryn Austin, Unioto, 34.95. 5, Payton Reuter,
Piketon, 35.07. 6, Alexis Reynolds, Unioto, 35.44. 7, Reese Osborn, Piketon,
35.45. 8, Kimberly Acal-Salado, Westfall, 37.19. 9, Raven Mertins, Westfall,
37.76. 10, Summer Ludemann, Paint Valley, 38.92. 11, Caylin Ashcraft,
Huntington, 40.09. 12, Kayla Stoneburner, Paint Valley, 41.88. 13, Kaitlyn
Davis, Adena, 42.95.
Boys 200 Meter Hurdles
1, Cale Free, Adena, 27.30. 2, Eric Holten, Southeastern, 27.48. 3, Kent Dunn,
Southeastern, 28.66. 4, Chase Adams, Westfall, 28.94. 5, Gavin Mendenhall,
Paint Valley, 29.85. 6, Brian Hall, Zane Trace, 29.95. 7, Casey Moore,
Piketon, 30.02. 8, Kelly Rogers, Zane Trace, 30.97. 9, Alex Gordan, Adena,
31.29. 10, Phillip Park, Huntington, 32.49. 11, Brandon Eldridge, Unioto,
33.11. 12, Avery Brown, Paint Valley, 34.77. 13, Garrett Weiss, Piketon,
35.37. 14, Billy Staten, Westfall, 35.83. 15, Brandon Sublett, Huntington,
39.05.
Girls 800 Meter Run
1, Elena Knipp, Unioto, 2:37.06. 2, Taylor Clarkson, Adena, 2:37.86. 3, Holly
Riegel, Westfall, 2:45.25. 4, Alison Chinn, Zane Trace, 2:47.75. 5, Sara
Stewart, Westfall, 2:48.11. 6, Ruthie Wyant, Piketon, 2:52.42. 7, Kaitlyn
Slone, Piketon, 2:55.99. 8, Morgan Sieg, Unioto, 2:58.28. 9, McKenna Newman,
Zane Trace, 2:59.21. 10, Alisha Long, Huntington, 3:00.19. 11, 444 Elizabeth
Grim, Southeastern, 3:01.55. 12, Emily Davis, Paint Valley, 3:10.01. 13, Elle
Lamb, Adena, 3:13.33. 14, 434 Alesia Murray, Southeastern, 3:13.79. 15, Ali
Kirkbride, Paint Valley, 3:16.66. 16, Riley Toppins, Huntington, 3:34.56.
Boys 800 Meter Run
1, David Magda, Unioto, 2:16.91. 2, Cole Cotrill, Unioto, 2:29.75. 3, Justin
Trapp, Westfall, 2:31.48. 4, Anthony Burchett, Zane Trace, 2:31.49. 5, Darby
Pillow, Zane Trace, 2:32.78. 6, Casey Williams, Paint Valley, 2:33.64. 7,
Andrew Thompson, Piketon, 2:34.05. 8, Isaiah Dresbach, Southeastern, 2:34.07.
9, Leroy Canter, Southeastern, 2:35.42. 10, Adam Bales, Paint Valley, 2:37.98.
11, Nathaniel Lamb, Adena, 2:38.76. 12, Alex Gordan, Adena, 2:40.87. 13, David
Shaw, Piketon, 2:41.14. 14, Zach Little, Huntington, 2:50.10. 15, Cole Bolt,
Westfall, 2:58.67. 16, Dakota Oliver, Huntington, 3:08.02.
Girls 200 Meter Dash
1, Tamia Mills, Unioto, 28.53. 2, Carolane Cox, Huntington, 29.12. 3, Maggie
Hovermale, Westfall, 29.22. 4, Olivia Wright, Westfall, 29.36. 5, Carissa
Poehler, Adena, 29.59. 6, Annie Flintroy, Unioto, 29.80. 7, Hallie Barnhart,
Zane Trace, 30.68. 8, Tori Hinton, Zane Trace, 30.78. 9, Brinley Jones,
Piketon, 31.96. 10, Summer Ludemann, Paint Valley, 33.10. 11, Mackenzie
Tussing, Adena, 34.29. 12, Hope Anderson, Huntington, 34.59. 13, 437 Leah
Detty, Southeastern, 35.45. 14, Kirsten Davis, Paint Valley, 36.44.
Boys 200 Meter Dash
1, Cale Free, Adena, 25.36. 2, Coleton Lytle, Zane Trace, 25.87. 3, Mason
Peart, Westfall, 25.94. 4, Erique Hosley, Unioto, 26.01. 5, Casey Moore,
Piketon, 26.36. 6, Cedrick Lansing, Southeastern, 26.37. 7, Eric Holten,
Southeastern, 26.39. 8, Phillip Park, Huntington, 26.43. 9, Trevor Howard,
Zane Trace, 26.56. 10, Austin Preston, Adena, 26.65. 11, Mitchel Green,
Westfall, 27.71. 12, Gavin Mendenhall, Paint Valley, 28.26. 13, Dennis
Daugherty, Huntington, 28.34. 14, Phillip Vanhooser, Unioto, 28.46. 15, Matt
Smith, Piketon, 29.27. 16, Johnny Gardner, Paint Valley, 33.28.
Girls 4x400 Meter Relay
1, Zane Trace (Alison Chinn 8, Madisyn Myers 8, Emilee Chinn 8, Ivy Beam 7),
4:38.66. 2, Unioto (Bri Thomas 8, Sarah Ramey 8, Elena Knipp 8, Kaylee
Valentine 8), 4:38.83. 3, Westfall (Sara Stewart 8, Emily Powers 7, Paige
Kirby 7, Holly Riegel 7), 4:47.20. 4, Paint Valley (Emily Davis 7, Elana
Rickey 8, Mikala Peters 7, Katelyn Hackworth 7), 4:48.26. 5, Piketon (Kaitlyn
Slone 8, Tylar Reno 7, Payton Reuter 8, Erykah Scott 8), 5:02.52. 6,
Huntington (Brittany Moore 7, Alisha Long 7, Hailee Smith 8, Haley Wright 7),
5:06.87. 7, Adena (Brooke Dreitzler 7, Holly Winters 8, Elle Lamb 8, Brooke
Blevins 8), 5:15.67.
Boys 4x400 Meter Relay
1, Southeastern (Leroy Canter 7, Tyler Carroll 8, Isaiah Dresbach 8, Hunter
Miles 8), 4:10.48. 2, Unioto (David Magda 8, Cole Cotrill 8, Gresyn Rogers 8,
Erique Hosley 8), 4:14.95. 3, Zane Trace (Kelly Rogers 7, Dylan Hughes 8, Mark
Scott 8, Hunter Bethel 8), 4:15.62. 4, Adena (Joey Sparks 7, Marion Jones 8,
Jay Newland 7, Hunter Matthews 7), 4:16.77. 5, Westfall (Tristen Ehmann 8,
Ricky Coreno 8, Justin Trapp 8, Mitchel Green 8), 4:19.17. 6, Paint Valley
(Layne Chrisman 7, Casey Williams 8, Teagan McFadden 8, Adam Bales 8),
4:34.99. 7, Piketon (Patrick Jenkins 8, Gabe Birkheimer 7, Garrett Weiss 7,
Andre Pettiford 8), 4:46.61.
Girls Discus Throw
1, Summer Travis, Piketon, 86-09. 2, Brooklyn Detty, Adena, 86-08. 3, Kayla
Hopkins, Huntington, 80-08. 4, Cassidy Eberle, Paint Valley, 78-02. 5, Alexis
Putnam, Adena, 73-09. 6, Megan Ogan, Westfall, 68-02. 7, Kayla Adair,
Westfall, 64-03. 8, Kelly Dresbach, Zane Trace, 60-11. 9, Sarah Hirschler,
Unioto, 58-10. 10, Haley Payne, Huntington, 57-06. 11, Hope Gatwood, Zane
Trace, 55-09. 12, Kelsey Chapman, Piketon, 54-00. 13, Caitlin Reynolds,
Unioto, 53-06. 14, 431 Ashley Triplett, Southeastern, 48-11. 15, Mackenna
McCloskey, Paint Valley, 48-09. 16, 441 Makayla Carroll, Southeastern, 40-10.
Boys Discus Throw
1, Billy Doyle, Huntington, 111-03. 2, Zane Breech, Piketon, 109-11. 3, Kyle
Kaiser, Westfall, 108-10. 4, Austin Baker, Paint Valley, 103-09. 5, Tyler
Lockbalm, Southeastern, 99-05. 6, Jacob Ott, Paint Valley, 95-06. 7, Bradley
Willett, Piketon, 94-02. 8, Wes Ritenour, Southeastern, 89-06. 9, Tony Hall,
Unioto, 86-10. 10, Austin Rinehart, Unioto, 86-01. 11, Tyler Carpenter, Zane
Trace, 81-00. 12, Jordan Bruns, Adena, 80-06. 13, Paul Link, Westfall, 74-07.
14, Cory Hollis, Huntington, 74-05. 15, Jake Fout, Adena, 69-08. 16, Jacob
Powell, Zane Trace, 63-09.
Girls High Jump
1, Taylor Clarkson, Adena, 4-10. 2, Morgan Miller, Zane Trace, 4-08. 3, Dylana
Gragg, Huntington, 4-06. 4, Tamia Mills, Unioto, 4-06. 4, 439 Danica Moore,
Southeastern, 4-06. 6, Bri Thomas, Unioto, 4-04. 7, Reese Osborn, Piketon,
4-02. 8, Anna Byrd, Westfall, 4-02. 8, Madisyn Myers, Zane Trace, 4-02. 10,
Katelyn Hackworth, Paint Valley, 4-00. --, Kirsten Davis, Paint Valley, NH.
--, Olivia Vance, Westfall, NH. --, Brooke Shepherd, Piketon, NH.
Boys High Jump
1, Mason Peart, Westfall, 5-07. 2, Brian Hall, Zane Trace, 5-04. 3, Gresyn
Rogers, Unioto, 5-02. 3, Brandon Eldridge, Unioto, 5-02. 5, Cedrick Lansing,
Southeastern, 5-02. 6, Kristian Boltenhouse, Zane Trace, 5-00. 7, Timothy
Trawick, Piketon, 4-10. 7, Marion Jones, Adena, 4-10. 7, Austin Barker,
Huntington, 4-10. 7, Andrew Thompson, Piketon, 4-10. 11, Craig Bryan,
Huntington, 4-08. 11, Isaac Thomas, Adena, 4-08. --, Matt Gibson,
Southeastern, NH. --, Logan Knauff, Paint Valley, NH. --, Zack Zimmerman,
Westfall, NH. --, Layne Chrisman, Paint Valley, NH.
Girls Long Jump
1, Carolane Cox, Huntington, 14-03. 2, Elana Rickey, Paint Valley, 13-03. 3,
Carissa Poehler, Adena, 13-02.25. 4, Dylana Gragg, Huntington, 13-02.25. 5,
Madison Smith, Paint Valley, 13-01.25. 6, Morgan Miller, Zane Trace, 13-01. 7,
Shaniqua Knapp, Adena, 13-01. 8, Tanya Woods, Zane Trace, 13-00. 9, Katrina
Ferguson, Westfall, 12-11.50. 10, Taryn Austin, Unioto, 12-08. 11, 431 Ashley
Triplett, Southeastern, 12-01.50. 12, Paige Kirby, Westfall, 11-10.50. 13,
Payton Reuter, Piketon, 11-07. 14, Erykah Scott, Piketon, 10-11.50. 15,
Makayla Scott, Unioto, 9-04.75.
Boys Long Jump
1, Erique Hosley, Unioto, 17-04.50. 2, Isaac Thomas, Adena, 17-04. 3, Kent
Dunn, Southeastern, 17-02. 4, Anthony McFadden, Paint Valley, 16-06. 5, Casey
Moore, Piketon, 16-04.75. 6, Kristian Boltenhouse, Zane Trace, 16-04.50. 7,
Cole Cotrill, Unioto, 16-00. 8, Trevor Howard, Zane Trace, 15-02.25. 9, Dennis
Daugherty, Huntington, 14-01. 10, Daniel Bakenhaster, Adena, 13-07.75. 11,
Jimmy Jones, Huntington, 12-09.50. 12, Rocky Coreno, Westfall, 12-06.25. 13,
Andrew Overly, Westfall, 11-10.75. 14, Johnny Gardner, Paint Valley, 10-08.50.
15, Trevor Campbell, Southeastern, 9-06.
Girls Shot Put
1, Summer Travis, Piketon, 32-07. 2, Brooklyn Detty, Adena, 32-03. 3, Kayla
Hopkins, Huntington, 30-11. 4, Cassidy Eberle, Paint Valley, 30-02.75. 5,
Kelly Dresbach, Zane Trace, 28-10.50. 6, Alexis Putnam, Adena, 28-05.25. 7,
Samantha Eliason, Unioto, 26-02. 8, 444 Elizabeth Grim, Southeastern,
25-08.50. 9, Maddison Greenwalt, Zane Trace, 25-08.50. 10, Mckayla Azbell,
Piketon, 24-09. 11, Megan Ogan, Westfall, 24-07.75. 11, Bailey Mohr, Paint
Valley, 24-07.75. 13, Kayla Adair, Westfall, 24-07.50. 14, Sarah Hirschler,
Unioto, 23-06.75. 15, 441 Makayla Carroll, Southeastern, 23-00.25. --,
Kiersten Pollock, Huntington, ND.
Boys Shot Put
1, Matt Carroll, Zane Trace, 40-00. 2, Billy Doyle, Huntington, 36-06.50. 3,
Teagan McFadden, Paint Valley, 35-06. 4, Kyle Kaiser, Westfall, 35-02.25. 5,
Austin Rinehart, Unioto, 33-11. 6, Hunter Bowser, Westfall, 33-03.50. 7, Tony
Hall, Unioto, 31-00. 8, Devon Newman, Piketon, 30-07.50. 9, Erik Wrestler,
Zane Trace, 30-02.50. 10, Trent Mead, Huntington, 30-01.75. 11, Austin Baker,
Paint Valley, 29-02.25. 12, Tyler Lockbalm, Southeastern, 29-00. 13, Jake
Fout, Adena, 28-09.50. 14, Craig Briggs, Southeastern, 28-04.50. 15, Jordan
Bruns, Adena, 28-03.50. --, Bradley Willett, Piketon, FOUL.
Girls Pole Vault
1, Alisha Long, Huntington, 7-00. 2, Ivy Beam, Zane Trace, 6-06. 3, Logan
Eversole, Westfall, 6-00. 4, Mikaela Gearhart, Zane Trace, 6-00. 4, Mckenzie
Peters, Westfall, 6-00. 6, Elana Rickey, Paint Valley, 5-06. 7, Maddy Davis,
Paint Valley, 5-00. 8, 436 Courtney Bennett, Southeastern, 5-00.
Boys Pole Vault
1, Anthony McFadden, Paint Valley, 10-00. 2, Austin Barker, Huntington, 9-00.
3, Colton Oster, Zane Trace, 8-00. 4, Blake Vest, Southeastern, 7-06. 5, Josh
McCorkle, Zane Trace, 7-00. 6, Brendon Bayes, Westfall, 6-06. 6, Logan
Leasure, Huntington, 6-06. 8, Dylan Smith, Southeastern, 5-06. 9, Colby Mars,
Paint Valley, 5-06. 9, Riley Kennelly, Westfall, 5-06. --, Chris Mitten,
Adena, NH.
www.svcsportszone.com