District 14 Coaches Association
2011-2012 Girls All District

Division I&II
First Team

Taylor Saxton   Logan Elm   Junior
Jenna Perie   McClain    Senior
Dee McKay    Miami Trace   Junior
Hannah Miller   Unioto    Senior
Jessica Guyette   Washington    Senior

Second Team

Bri Dawes   Chillicothe   Freshman
Merrie McGinnis    Circleville   Senior
Sammy Rooks   McClain    Senior
Kristen Reisinger   Miami Trace   Senior
Hannah Brewster   Waverly    Senior
Jess Miller   Westfall    Sophomore

Honorable Mention

Alyssa Oats   Chillicothe   Senior
Rebekah Branham  Circleville   Sophomore
Carey Juillerat   Hillsboro   Senior
Bailey Pontius   Logan Elm   Senior
Shania Massie   McClain    Freshman
Abbie Schwenk   Miami Trace   Sophomore
Tori Cox    Unioto    Sophomore
Molli Shaw   Washington    Junior
Alex Roback   Waverly    Senior
Kayla Tackett   Westfall    Sophomore

Division I&II Co-Player of the Year

Jenna Perie   McClain    Senior
Jessica Guyette   Washington    Senior

Division I&II Coach of the Year

Donna Peters   Logan Elm

Division I&II
North/South All-Star Game

Jessica Guyette   Washington    Representative
Jenna Perie   McClain                   Alternate

Girls Assistant Coach of the Year
Tom Bath   Washington


District 14 Coaches Association
2011-2012 Girls All District

Division III
First Team

Jenny Grigsby   Adena    Junior
Alex Southworth   Piketon    Senior
Tori Leader   Ports. West   Junior
Whitney Bear   Valley    Senior
Kelsey Dunkle   Zane Trace   Senior

Second Team
Allison Prine   Eastern Brown   Senior
Brooke Hertlein   Lynchburg Clay   Senior
Emily Fite    North Adams   Senior
Sidney Pell   Peebles    Sophomore  
Erica Schmidt   Wheelersburg   Senior

Third Team
Autumn Smith   Adena    Senior
Laney Lewis   Lynchburg Clay   Junior
Charlene Stout   Paint Valley   Junior
Baylee Wallace   Peebles    Sophomore
Kayleigh White   Portsmouth   Junior

Hornorable Mention

Natalie Cooper   Adena    Junior
Andrea Tracy   Eastern Brown   Senior
Jackie Kellough   Huntington   Junior
Kylie Berry   Minford    Sophomore
Laynee Davis   North Adams   Senior
Darby Jenkins   Northwest   Freshmen
Amber Lewis    Paint Valley   Senior
Lexi Doddridge   Peebles    Freshmen  
Kalen Jenkins   Piketon    Sophomore
Ri-chiel McGraw   Portsmouth   Senior
Taylor Conley   Ports. West   Sophomore
Kylan Strausbaugh  Southeastern   Sophomore
Courtney Crabtree  Valley    Senior
Natasha Barr    West Union   Sophomore
Sadie Ruby   Wheelersburg   Senior
Devin Unger   Zane Trace   Senior

Division III Player of the Year
Jenny Grigsby   Adena    Junior

Division III Coach of the Year
Jeran Cox   Adena

Division III&IV
North/South All-Star
Game

Alex Southworth   Piketon   Representative
Whitney Bear   Valley    Alternate
www.svcsportszone.com